MÖBLER / Bord / Skrivbord 5864171
nr 586 4171
Skrivbord
med läderskiva 1880-tal, längd: 120, djup: 55, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juni 2009
kl 18:28:35
950 kr
600 kr
800 kr
900 kr